Monitor ERP lisamoodulid

MONITOR ERP

Lisamoodulid

MONITORi tarkvarale on võimalik lisatasu eest juurde soetada lisamooduleid. Lisamoodulid võimaldavad programmi just teie ettevõttele täiuslikumaks muuta.

Hinnapakkumise saamiseks palume ühendust võtta Rocksoft OÜ müügijuhiga.

Agent

Kas konkreetset tootmistellimust on alustatud? Kas mõni meie tarnijatest hilineb tarnega? Kui suur oli WIP väärtus eelmise kuu seisuga? Agendi moodul annab just neile küsimustele vastused.

Fixed assets register

Moodul on loodud põhivara detailseks haldamiseks (amortisatsiooni arvutamine, füüsilise inventari nimekirjad, inventari sildistamine jne.)

Customized reports

Kui MONITORI standardraportitest peaks jääma väheseks, siis selle mooduli abil on võimalik ise disainida ettevõtte jaoks spetsiifilisi raporteid. Oluline on teada, et lisaks Custom Reports moodulile on vaja ka SAP Crystal Reports tööriista.


EDI

MONITOR EDI lahendus võimaldab saata elektrooniliselt äridokumente struktureeritult sõnumitena MONITOR G5 ja oma kliendi/tarnija süsteemi vahel.

Electronic Invoice Management (EIM)

Võimaldab elektrooniliselt juhtida kogu arvete halduse protsessi. Arvete skaneerimine, registreerimine, kooskõlastajate määramine

EIM Invoice Capture
EIM Invoice Capture on MONITOR G5 elektroonilise arvehalduse (EIM) lisavalik. 
EIM Invoice Capture suunab sujuvat lingi kaudu CrossState'ile, pilvepõhisele lahendusele arvete haldamiseks, skannimiseks ja tarnijaarvete tõlgendamiseks.

E-invoice
E-arve võimaldab MONITOR G5-s saata e-arveid oma klientidele ja saada neid oma tarnijatelt. See vähendab käsitsi sisestamist, kuna arvedokumendid edastatakse otse MONITOR G5 ja teie klientide ja tarnijate kasutatavate ERP-süsteemide vahel.
EIM Workflow
EIM-i töövoog on MONITOR G5 elektroonilise arvehalduse (EIM) lisavalik. EIM Workflow automatiseerib MONITOR G5 arvevoo registreerimisest, ostutellimuse linkimisest ja autoriseerimisest kuni arvete lõpliku salvestamiseni.
Export of salary basis
See on ajaarvestuse mooduli võimalus, mis võimaldab eksportida MONITORist palgabaasi oma palgaarvestusprogrammi. Eksporditakse personali kirjed (osalemine, puudumine ja ületunnitöö).

Integration with Creditsafe
Creditsafe'iga integreerimine uuendab automaatselt MONITOR G5-s
 teie klientide krediidiinfo.
Management accounting
Juhtimisarvestust  kasutatakse MONITORi standardfunktsiooni laoarvestuse täiendusena. Juhtimisarvestus tähendab, et kõik tootmistellimuste tehingud (WIP väärtus) konteeritakse ja kantakse raamatupidamise moodulis pearaamatusse. Salvestatud tunnid kajastatakse kasumiaruandes ja see annab rahalise järelkontrolli näiteks osakonna ja kuluteguri kohta. Arvutuserinevused postitatakse ja neid saab jälgida toote, tellimuse jne kaupa. See funktsioon sisaldab ka müüdud kaupade maksumuse laiendatud haldust.
Customer order transfer
Klienditellimuste ülekandmine lihtsustab MONITOR-is klienditellimuste käsitlemist müügiettevõtte ja tootmisettevõtte vahel, kui müügifirma võtab vastu tellimusi lõpptarbijatelt ja tootmisettevõte teeb müügifirmale tootmise. Saate nende ettevõtete vahel klientide tellimuste automaatse ülekande ja värskendamise.

Warehouse
Lisamoodul Ladu on kasulik, kui teil on lao- ja tootmisüksused erinevates linnades või kui teil on erinevad laotüübid eraldi ruumides. Selle valiku puhul kasutatakse laotellimusi osade liigutamiseks erinevate ladude vahel.
Machine integration
Kas teil on täielik kontroll oma tootmise katkestuste üle? Kas teie tootmine on optimaalne? Kas teie järelkalkulatsioonid on usaldusväärsed? MI aitab teil oma tootmist ülalmainitud valdkondades täiustada.
Product configurator

Toote konfiguraator võimaldab mugavalt koostada baastoote erinevaid variatsioone ning nende põhjal automaatselt arvutada hinnad ning luua vajadusel tootmistellimused. Sobib ideaalselt ettevõtetele, kelle toodetel on palju erinevaid variatsioone (materjalid, mõõdud, lisatarvikud, värvid jne). Keerukate hinnapakkumiste koostamine muutub väga mugavaks ning konfiguraatori abiga saavad kõik tooted ka müügiks/ostmiseks/tootmiseks vajalikud materjalid ja tööajad külge.


Extended file viewer
Laiendatud faili eelvaate  moodul pakub tuge erinevate failitüüpide vaatamiseks. See moodul toetab kasutatavaid joonistusfaile, pildifaile ja erinevaid MS Office'i dokumendivorminguid.
Tools & Maintenance
Tools & Maintenance on täielikult integreeritud moodul, mis aitab teil ettevõtte tööriistu ja masinaid otse MONITORis käsitseda.
Webshop
Veebipood on tõhus viis teie ettevõtte, toodete ja teenuste turundamiseks. Samuti aitab see teil suurendada saadavust ja lihtsustada müüki. Saate kasutada oma veebipoodi äriklientide, eraklientide ja jaemüüjateni jõudmiseks ühes ja samas kanalis. Äri ajamine läheb lihtsamaks!