Oracle NetSuite

Aitame teil juurutada NetSuite Cloud ERP-i, mis toetab täielikult teie ettevõtet ja kohandub teie ettevõttes toimuvate muutustega.

NetSuite - kellele see sobib?


NetSuite on suurepärane tarkvara, mis aitab hallata ettevõtte erinevaid protsesse. See on tipptasemel ERP-tööriist, et aidata erinevatel ettevõtete omanikel oma ressursse (nt. inimressurssi, materiaalset, rahalist) hallata optimaalse tootlikkuse saavutamisel.

Pilvepõhine platvorm - väikesest keskmise suurusega ettevõtteni

NetSuite ERP on platvorm, mis on algusest peale välja töötatud pilve jaoks. NetSuite ERP hõlmab kõiki põhiprotsesse tarneahelast tootmiseni ja e-kaubandusest finantshalduseni. NetSuite toetab igas suuruses ettevõtteid - alustavatest ettevõtetest kuni globaalsete ettevõteteni. Just kasvuettevõtted on valinud NetSuite'i, kuna see suudab hõlpsasti toetada kasvava ja areneva organisatsiooni vajadusi.

NetSuite ERP

Finantside haldus (Finance)

NetSuite'i finantside haldus integreerub sujuvalt kõigi NetSuite'i tellimuste haldamise, laoseisu, CRM-i ja e-kaubanduse funktsioonidega, et muuta kriitilised äriprotsessid sujuvamaks. NetSuite Financials hõlmab kõiki funktsioone, mida teie finantsosakond vajab, alates pearaamatust kuni põhivaradeni. Siia kuuluvad ka maksu-, sularaha- ja maksehaldus. Te ei vaja täiendavaid rakendusi aruandluse ja analüüsi, finantskonsolideerimise, planeerimise ja eelarve koostamiseks ega tulude kajastamiseks, kuna NetSuite Financialsi moodul hõlmab kõike eelnimetatut.

Müük (Sales)

NetSuite'i tellimuste haldamise võimalused aitavad teie tellimuste töötlemist sujuvamaks muuta, vähendades manuaalset tööd, vältides vigu ja luues sujuva protsessi alates müügipakkumisest kuni tellimuse täitmiseni, tagades õigeaegse arvelduse ja tasumise. Kohandatav kasutaja desktop võimaldab kasutajatel hõlpsalt jälgida ja hallata kõiki kliendiprotsesse ja KPI-sid.

Ost (Procurement)

NetSuite'i hankelahendus aitab ettevõtetel osta kaupu ja teenuseid parima hinnaga ja õigeaegselt, säästes lihtsalt kasutatavate võimaluste abil töötajate väärtuslikku aega, vähendades kulusid, suunates ostud heakskiidetud tarnijatele ja eelläbirääkimistega lepingutele.

Ladu (Inventory)

Nutikad ettevõtted mõistavad, et laoseisu, täitmise ja saatmiskulude kontrollimine on edu saavutamiseks hädavajalik. Ettevõtted püüavad pidevalt parandada oma laotegevust, suurendades paindlikkust, nähtavust ja tööjõu efektiivsust.

Teenused (Professional Services)

Juhtige NetSuite'i juhtivate professionaalsete teenuste automatiseerimise lahendustega oma teenuseäri täielikku Bid-to-Bill protsessi. NetSuite'i lahendused on algusest peale loodud teie ettevõtte kasvavate teenuste osutamise vajaduste rahuldamiseks. Neid lahendusi on lihtne rakendada ja neid on lihtne hooldada. Kui teie protsessid muutuvad, on NetSuite'i võimas konfigureeritavus ja laiendatud võimalused projektihalduse, ressursside haldamise, projekti finantsi ja arveldamise vallas saadaval siis, kui neid vajate.

Tootmine (Manufacturing)

NetSuite'i tootmisjuhtimise võimalused võimaldavad organisatsioonidel oma tootmistoiminguid tõhusalt juhtida. Alates müügitellimusest kuni töötellimuste töötlemise, marsruutimise ja ajastamise, tellimuste täitmise ja toodete maksumuse arvutamiseni pakub NetSuite'i tootmislahendus reaalajas ülevaadet tootmisprotsessi igast etapist, et aidata teil teha teadlikumaid otsuseid. Viige oma tooted kiiresti ja kulutõhusalt turule kõikjal maailmas täieliku tootmise tarkvaralahendusega, mis on loodud kogu teie ettevõtte juhtimiseks.

Eesti lokalisatsiooni pakett sisaldab:  • Pangaintegratsioone (3 erineva panga jaoks)
  • Maksuaruanne
  • Telema integratsioon
Eesti lokalisatsiooni paketi maksumus:
2500€/aasta
Eraldi litsentsitud funktsionaalsus:
  • Pangaintegratsion 800€/aastas
  • Täiendava panga lisaintegratsioon 500€/aastas
  • Maksuaruanne 500€/aasta
  • Telema integratsion (mõlemad suunad) 1000€/aastas

Sissetulevate dokumentide integratsion eraldi 500€/aasta

Väljaminevate dokumentide integratsioon eraldi 500€/aasta

Soovid olla kursis värskemate uudistega?
Vali mis Sind huvitab ning liitu meie uudiskirjaga!
Võtke meiega ühendust, et arutada, kuidas saaksime teie ettevõttega teie ärieesmärkide saavutamisel koostööd teha