Oracle NetSuite

We help you to implement NetSuite Cloud ERP that fully supports your business and adapts to changes in your business.

NetSuite - kellele see sobib?


NetSuite provides support for all business’ core processes as it is customizable to support various industry and customer requirements. We have specialized in manufacturing, high-tech, professional service, project-based and wholesale/logistics operations.

Pilvepõhine platvorm - väikesest keskmise suurusega ettevõtteni

NetSuite ERP on platvorm, mis on algusest peale välja töötatud pilve jaoks. NetSuite ERP hõlmab kõiki põhiprotsesse tarneahelast tootmiseni ja e-kaubandusest finantshalduseni. NetSuite toetab igas suuruses ettevõtteid - alustavatest ettevõtetest kuni globaalsete ettevõteteni. Just kasvuettevõtted on valinud NetSuite'i, kuna see suudab hõlpsasti toetada kasvava ja areneva organisatsiooni vajadusi.

NetSuite ERP

Finance (Finance)

NetSuite'i finantside haldus integreerub sujuvalt kõigi NetSuite'i tellimuste haldamise, laoseisu, CRM-i ja e-kaubanduse funktsioonidega, et muuta kriitilised äriprotsessid sujuvamaks. NetSuite Financials NetSuite Finance includes all the features your finance department needs, from general ledger to fixed assets. This includes tax, cash and payment administration. You do not need additional applications for reporting and analysis, financial consolidation, planning and budgeting, or revenue recognition, NetSuite Financial Financialsi module covers all of the above.

Sales (Sales)

NetSuite'i tellimuste haldamise võimalused aitavad teie tellimuste töötlemist sujuvamaks muuta, vähendades manuaalset tööd, vältides vigu ja luues sujuva protsessi alates müügipakkumisest kuni tellimuse täitmiseni, tagades õigeaegse arvelduse ja tasumise. Kohandatav kasutaja desktop võimaldab kasutajatel hõlpsalt jälgida ja hallata kõiki kliendiprotsesse ja KPI-sid.

Procurement (Procurement)

NetSuite'i hankelahendus aitab ettevõtetel osta kaupu ja teenuseid parima hinnaga ja õigeaegselt, säästes lihtsalt kasutatavate võimaluste abil töötajate väärtuslikku aega, vähendades kulusid, suunates ostud heakskiidetud tarnijatele ja eelläbirääkimistega lepingutele.

Stock (Inventory)

Smart businesses understand that controlling inventory, fulfilment and shipping costs is essential for success. Companies are constantly striving to improve their warehouse operations by increasing agility, visibility and labor efficiency.

Professional Services (Professional Services)

Juhtige NetSuite'i juhtivate professionaalsete teenuste automatiseerimise lahendustega oma teenuseäri täielikku Bid-to-Bill protsessi. NetSuite'i lahendused on algusest peale loodud teie ettevõtte kasvavate teenuste osutamise vajaduste rahuldamiseks. Neid lahendusi on lihtne rakendada ja neid on lihtne hooldada. Kui teie protsessid muutuvad, on NetSuite'i võimas konfigureeritavus ja laiendatud võimalused projektihalduse, ressursside haldamise, projekti finantsi ja arveldamise vallas saadaval siis, kui neid vajate.

Manufacturing (Manufacturing)

NetSuite'i tootmisjuhtimise võimalused võimaldavad organisatsioonidel oma tootmistoiminguid tõhusalt juhtida. Alates müügitellimusest kuni töötellimuste töötlemise, marsruutimise ja ajastamise, tellimuste täitmise ja toodete maksumuse arvutamiseni pakub NetSuite'i tootmislahendus reaalajas ülevaadet tootmisprotsessi igast etapist, et aidata teil teha teadlikumaid otsuseid. Viige oma tooted kiiresti ja kulutõhusalt turule kõikjal maailmas täieliku tootmise tarkvaralahendusega, mis on loodud kogu teie ettevõtte juhtimiseks.

Eesti lokalisatsiooni pakett sisaldab:  • Pangaintegratsioone (3 erineva panga jaoks)
  • Maksuaruanne
  • Telema integratsioon
Eesti lokalisatsiooni paketi maksumus:
2500€/aasta
Eraldi litsentsitud funktsionaalsus:
  • Pangaintegratsion 800€/aastas
  • Täiendava panga lisaintegratsioon 500€/aastas
  • Maksuaruanne 500€/aasta
  • Telema integratsion (mõlemad suunad) 1000€/aastas

Sissetulevate dokumentide integratsion eraldi 500€/aasta

Väljaminevate dokumentide integratsioon eraldi 500€/aasta

Soovid olla kursis värskemate uudistega?
Choose what interests you and join our newsletter!
We invite you to contact us to discuss ways in which we can work with your organization to achieve your business objectives. We will rock you!